Nová kniha o lásce, štěstí a sebeúctě věnovaná (nejen) ženám

Sbírka těch nejoblíbenějších článků čtených již 30.000 fanoušky
na sociálních sítích, která má jediný cíl: inspirovat a povzbudit.

Nyní také významně rozšířená o nikdy nepublikované dílo.

Co je klíčem ke štěstí, sebeúctě a skutečné lásce? Proč se vším tím úžasným pokrokem lidstva, všemi výdobytky, počítači, internetem a obrovskou nabídkou věcí, co si lze koupit a zažít, člověk stále není šťastný?

Proč si stále více lidí sami sebe neváží, nedokážou milovat sebe ani druhé, naráží na samé nevhodné či toxické partnery a nebo hrají hry a nosí falešné masky?

Proč se tolik vztahů rozpadá a nebo v nich neexistuje skutečná hloubka a pouto? Proč je to všechno tak složité a řešení jako by bylo vzdálené kilometry daleko?

Připravovaná kniha Deník člověka je sbírkou myšlenek právě o těchto důležitých životních tématech. Navazuje na volně dostupné články vydané pod stejnojmennou stránkou Deník člověka, kterou od roku 2017 odebírá na facebooku a instagramu již 30.000 čtenářů z Česka i Slovenska.

Ano, chci být informováno vydání knihy emailem.

Cílem připravované knihy je povzbudit a inspirovat

Inspirovat všechny, aby si sebe více vážili, věřili si a stáli si za sebou pevně a rozhodně. Byli tím, kým skutečně jsou. Měli rádi to, kdo jsou, a neváhali to vyjadřovat a také tak žít.

Naslouchali svému nitru a šli tam, kam je táhne srdce. Nebáli se milovat a (znovu) se otevřít druhým. Zároveň však s rozvahou, schopností říct NE a s jasně vymezenými hranicemi, aby s nimi nikdo nehrál hry.

Povzbudit k tomu, aby opět našli štěstí a radost ze života. Nikoli však tam venku, ani v jiném člověku. Naopak jen a pouze v sobě samých.

Protože jedině tehdy, kdy je člověk šťastný sám se sebou, může najít skutečnou lásku i k druhému člověku.

UKÁZKA MYŠLENEK,
KTERÉ V KNIZE NALEZNETE:

(Stačí kliknout na obrázek a otevře se vám článek.)

Témata, nad kterými se kniha netradičně až poeticky zamýšlí:

  • sebeúctou a tím, jak a proč je důležité vážit si sami sebe, nastavit si jasné hranice a umět říkat NE, přestože se to nemusí druhým líbit
  • upřímností, autentičností a odhození falešných masek jako klíči ke skutečně hlubokým vztahům
  • přímostí a proč nehrát hry, nenechat se tahat za nos nebo jinak manipulovat a proč nezůstávat v polovičatých vztazích
  • láskou a proč ji prožívat naplno a beze strachu, ač to může nést svá bolestivá rizika
  • rozchody a jak se s nimi vyrovnat, jak nalézt opět sami sebe a svůj směr

DETAILY O KNIZE

Kniha bude rozdělená na 3 hlavní části.

  • Příběh: Pozadí vzniku jak knihy, tak celé tvorby. Autor odkrývá osobnější část sebe, své ideje a hodnoty, které DČ propaguje.
  • Myšlenky: Největší část knihy. Nabídne zhruba 60 zamyšlení o lásce, štěstí a sebeúctě, které povzbudí a inspirují.
  • Vize: Závěrečnou část tvoří promluva na téma štěstí, směřování a smyslu v životě, nejen ve vztazích. Volně tak rozšiřuje celé dílo o větší hloubku.

Proč čekací listina?

Jelikož je to naše první kniha a nemáme s tím vůbec žádné zkušenosti, rozhodli jsme se, že si ji vytiskneme sami. To ovšem není tak jednoduché a je to také poměrně nákladné.

Jsme skutečně rozhodnutí do toho jít, ale rádi bychom nejprve znali váš názor. Tedy pokud by kniha vyšla, zda byste o ní měli zájem.

Bude vytisknuto jen velmi omezené množství kusů. A to pouze za předpokladu, že se najde dostatečné množství lidí, kteří by si ji přáli domů. Doufáme, že se najde alespoň 500 takových.

Čekací listina je nezávazná a nic to po vás nebude chtít. My podle toho prostě jen uvidíme, jak si stojíme. Zda má cenu do toho jít, nebo ne.

Moc děkujeme všem.

Ano, chci být informováno vydání knihy emailem.

O autorovi

Nicolas Vrba působil od roku 2012 jako poradce a specialista v oblasti marketingu a pomáhal malým i velkým českým společnostem v otázkách internetové reklamy. V roce 2017 ho dostihl znepokojující pocit, že se nevěnuje svému skutečnému "životnímu dílu". Odjel proto na několik měsíců do Spojených států a následně cestoval s přáteli Japonskem, Thajskem a Čínou.

Bylo to právě tehdy, kdy po dlouhém přemítání založil projekt Deník člověka a začal se věnovat psaní myšlenek o životním štěstí, vášni, motivaci a mnoha dalších tématech. Podoba DČ se v průběhu roku výrazně změnila. Obzvlášť poté, co ho začaly číst především ženy. Dnes je věnován primárně jim a tématice vztahů.

Veškerá práva jsou vyhrazena. Podmínky a informace o ochraně osobních údajů.