Láska a vztahy Rozchody

Když tě někdo zradí, bolí to

Když tě někdo zradí, bolí to.

O to víc bolí, když zradí ten, koho máš nejraději ze všech. Ten, koho jsi považovala za svůj domov, své útočiště. Někdo, s kým ti až donedávna bylo pohádkově dobře, s kým ses cítila bezpečně a milovaně… Bohužel i to se stává.

Co pak?
Najednou se celý svět zboří.

Nemůžeš uvěřit, že se to stalo. Je to vůbec možné? Není to jen špatný sen? Pořád dokola si kladeš tyto otázky. Je až příliš těžké uvěřit. Zdá se to neskutečné, nereálné. Ještě před pár týdny, možná dny bys řekla, že se něco takového nikdy nestane.

Tak jo…
Potkalo tě to.

Možná teď nemáš sílu vůbec na nic. Možná se ti nechce nic dělat. Možná dokonce nemáš ani chuť jíst. Všechno jako kdyby ztratilo svůj význam. Každé ráno teď vstáváš a nevidíš jediný důvod, proč nezůstat v posteli. Už navždycky.

Vstávat do práce nebo za jinými povinnostmi, tvářit se, že tě to zajímá, že je to pro tebe teď důležité… To je směšné.

Je to hodně těžká doba v těchto dnech. Je v pořádku, že se cítíš tak, jak se cítíš. Každý by se cítil stejně. A v určité fázi života to asi potká každého.

Ačkoli to slyšet nechceš, dříve nebo později budeš ráda, že se to stalo, protože ti to alespoň ukázalo pravdu. S takovým člověkem bys nechtěla být. Stačí, že jsi mu věřila až takhle dlouho. S tím je teď konec.

Ty ho nepotřebuješ. Nepotřebuješ ho, abys byla šťastná. Nepotřebuješ ho, abys byla úplná. Vystačíš si sama. A najdeš si někoho lepšího, to se vsaď. Je hodně důležité, aby sis nyní vážila sama sebe natolik, že ho nebudeš chtít zpátky. Nechtěj ho. Nemáš to zapotřebí.

Měj se ráda.
Máš na víc.

Zanech komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*