(Všechny) Myšlenky (Všechny) Síň slávy Láska a vztahy

Miluj člověka, který miluje stejně jako ty

Pokud chceš být šťastná, hledej člověka, který miluje stejným způsobem jako ty.

Člověka, který mluví upřímně o tom, co cítí nebo co si myslí. Ať už je to na prvním rande nebo půlroku ve vztahu. Člověka, který se svých pocitů nebojí a neutíká před nimi. Který se nestáhne zpátky ve chvíli, kdy věci začnou být vážnější. Který má odvahu být zranitelný, ačkoli byl možná v minulosti zrazen a ublížen.

Hledej člověka, který nechce hrát hry s tvým srdcem. Takového, který nebude předstírat jen proto, aby vypadal, že má hodně věcí na práci, že nemá tolik času, a působil tak „cennější“. Takového, který bude uvolněný a nebude ti tvrdit, že „na to jdete moc rychle“ nebo tě naopak nebude do ničeho přehnaně nutit.

Hledej člověka, který bude mít stejný zájem jako ty. Který ocení, že se staráš, že s ním chceš trávit čas, že s ním chceš podnikat věci společně nebo mu představit přátele. Člověka, u kterého nikdy nebudeš litovat, že jsi ho měla ráda, ačkoli to třeba na konci také nevyjde.

Člověka, který miluje stejným způsobem jako ty, protože nemá cenu být s někým, s kým si nepřipadáš dostatečná, jako že se musíš více snažit nebo dokonce změnit. Hledej člověka, se kterým si budeš připadat úplně sama sebou a to bez jakýchkoli negativních následků.

Neztrácej čas s tím, kdo do vztahu nedává vše, kdo se nesnaží. Neztrácej čas s nikým, kdo si neuvědomuje, jakou hodnotu máš. Neztrácej čas s nikým, kdo tě nedělá maximálně šťastnou a u vytržení.

Nenech se unést sladkými slovy, raději sladkými činy. A pamatuj, že žádná odpověď je taky odpověď.

Zanech komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*