(Všechny) Myšlenky Láska a vztahy Sebeúcta

Neztrácejte čas s někým, kdo hraje hry

Neztrácejte čas s někým, kdo vysílá protichůdné signály a hraje hry. S někým, kdo je v jednu chvíli nadšený, že s vámi může být, a ve druhé o sobě nedá vědět. Neodpovídá na zprávy. Nebo mu to trvá dlouhé hodiny i dny.

Netrapte se zbytečně s někým, kdo se vám ozve jen tehdy, když se cítí osaměle. Jen tehdy, když vás k sobě potřebuje proto, aby se zabavil.

Místo toho raději čekejte na člověka, který vždy odpoví. Člověka, který nebude utíkat. Takového, který za vámi rád přijde kdykoli, nejen když nebude mít nic jiného.

Čekejte na člověka, který se s vámi bude na ulici držet za ruku, protože bude chtít, aby všichni kolem věděli, že jste spolu. Člověka, který vás sebou vezme za rodinou, za přáteli, za známými… jen proto, aby všichni věděli, že tvoříte pár.

Nespokojujte se s ničím menším. Uvědomujte si svoji hodnotu. Nemusíte se trápit nikým, kdo vám nevěnuje plnou pozornost.

Třeba jste po dlouhé době single, chcete se jen bavit, zaflirtovat si, pobavit se s někým novým … a to je fajn! Směle do toho. Ale nezapomínejte, že je zbytečné se na někoho fixovat, jestliže ten druhý o opravdový vztah nestojí.

Věřte, že až se tento člověk objeví na obzoru, budete to okamžitě vědět. Něco prostě „zapadne“. Bude to úžasná synergie, bude to orchestr dvou srdcí.

Zanech komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*