(Všechny) Myšlenky Inspirace a motivace Sebeúcta

Přeju Ti, abys našla štěstí

Jsi neobyčejně rozmanitá, fascinující a úchvatná bytost plná možností a nepoznaného. S mnoha dary, talenty a potenciálem. Skýtáš v sobě nezměrnou lásku a tvořivost vyjadřující se spontánně mnoha a mnoha způsoby, které nelze uchopit a podřídit.

Někdy tančíš, někdy si pro sebe jen tak zpíváš, někdy si pouze povídáš s přáteli. To, jak se staráš o své blízké a chceš pro ně jen to nejlepší. Soucit, který máš s cizincem, který trpí. Něha, jaké jsi k druhému člověku schopná. Touha po souznění a harmonii. Přání spočinout v silném a bezpečném objetí.

To všechno a nespočetně mnoho dalších věcí tě dělá Tebou. Ženou. Nespoutanou a divokou, přesto tichou a poklidnou.

Máš tolik vlastností, které činí tento svět krásnějším, milejším a přátelštějším místem k životu. Máš v svém srdci tolik dobrého, co bys mohla sdílet.

A tak je tento svět k Tobě někdy krutý. Tváří se, jakoby všechna ta dobrosrdečnost byla slabostí, zranitelností. Jakoby se více vyplácelo hrát hry a nosit masky. Využívat a zneužívat slabin druhých k vlastnímu prospěchu. Zdá se, jakoby lstivost a sobectví vítězily nad přímostí a dobrotou.

Nenech se vehnat do lži.
Je to iluze, kterou nám předkládají nešťastní.
Iluze, která podvrací sílu v Tobě…

Chci, abys věděla jedinou věc. Jsi úžasná. Neměň vůbec nic na tom, kdo jsi. Nenech se přesvědčit. Nezapomínej, kým jsi. Nehraj podle pravidel nešťastných.

Kéž bys viděla svou krásu a dokonalost tak, jak ji vnímám já. Plno pochyb a obav, které Ti plní mysl… zastírají zrak. Sráží Tě níž, než si zasloužíš.

Přeju Ti, abys každý den našla alespoň jeden důvod, proč zůstat nadále tím, kým jsi. Přeju Ti, abys byla obklopena lidmi, kteří Tě utvrdí v tom, jak skvělé to je. Jak skvělá Ty jsi. Přeju Ti, abys byla s člověkem, který plně ocení velkolepost toho, kdo jsi.

Přeju Ti, abys našla štěstí.

One Comment

  1. Tereza

    S hlubokou pokorou děkuji, děkuji za tento web a za tyto články. Moc mi to pomohlo Tereza

Zanech komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*